Vuokrataan kolmannesta kerroksesta upeilla merinäköaloilla oleva 700 m² toimisto Technopolis Ruoholahdessa Helsingissä. Tilassa on avotilaa, erikokoisia huoneita sekä wc- ja keittiötilat. Toimistoon voidaan tehdä remonttia asiakkaiden toiveiden ja tarpeiden mukaan ja se voidaan jakaa myös kahdeksi pienemmäksi tilaksi. Toimitilan ilmastointi takaa miellyttävän lämpötilan vuoden ympäri.
Tila on mahdollista vuokrata myös kalustettuna. Saatavilla on lisäksi työtilan suunnittelu- ja muuttopalvelut helpottamaan muuttoa. Ota yhteyttä ja tule tutustumaan paikan päälle.
Technopolis Ruoholahden kampus sijaitsee Länsiväylän varrella Salmisaaren suositulla yritysalueella. Merellinen Salmisaari tunnetaan erinomaisista liikenneyhteyksistä, ja sinne on helppo tulla sekä autolla että julkisilla kulkuneuvoilla. Kampuksella on loistavat pysäköintimahdollisuudet.
Technopolis Ruoholahti tarjoaa laadukkaita ja tarpeidenne mukaan helposti muunneltavia toimitiloja. Kampukselta löydät arjen tueksi myös monipuoliset palvelut, jotka tekevät päivistäsi sujuvia. Palveluihin kuuluvat kehuttu aulapalvelu, tyylikkäät kokoustilat, kaksi suosittua ravintolaa ja moderni kuntosali.
Technopolis Ruoholahti 2
Jaettavissa / laajennettavissa 400m² / 300 m²
Pysäköintipaikkoja löytyy pysäköintihallista.
Henkilöstöravintola, catering, siivous- ym. toimitilapalvelut, vuokrattavia neuvottelutiloja, tietotekniikkapalvelut, aulapalvelu
Tilan ominaisuudet: tilassa on ilmastointi
Elektroniikkatie 8 FIN-90590 Oulu
Nina Torkkeli
Nina Lahtonen
Technopolis on työympäristöjen asiantuntija. Tarjoamme joustavia ja tehokkaita toimitiloja sekä niihin liittyviä palveluita. Hoidamme kaiken työtilojen suunnittelusta sekä aula- ja kokouspalveluista ravintoloihin ja siivoukseen. Asiakaskokemus ja sen kehittäminen ovat toimintamme ytimessä. Meillä on 14 kampusta, joissa toimii 1200 asiakasyritystä ja niiden yli 30 000 työntekijää neljässä maassa Euroopassa.
Salmisaari, Helsinki

Suvi Anttila
Technopolis