Nyt vuokrattavissa viilennyksellä varustettu siistikuntoinen monitilatoimisto rakennuksen kolmannessa kerroksessa. Tilaan on vastikää asennettu tilaan mm. tekstiilipalamatto ja wc-tiloja uusittu. Lisäksi tilaan kuuluu kiinteistön pihalta 8 kpl parkkipaikkoja.
Kiinteistöltä on hyvät liikenneyhteydet eri suuntiin, sillä se sijaitsee Kehä III:n vieressä, lähellä Vihdintien liittymää. Lisäksi alueella on runsaasti palveluita, muun muassa liikekeskus Fresko ja kauppakeskus Viisari.
Rakennuksen muut tilat on vuokrattu ja muissa kerroksissa toimii kansainvälisen tunnetun yrityksen Suomen pääkonttori sekä suomalainen kansainvälisesti toimiva mittaus- ja geoalan konsulttiyhtiö.
Me Croisettella autamme teitä löytämään teille parhaat tilat! Olemme puolueettomia asiantuntijoita ja tunnemme toimitilamarkkinat, talot sekä tilat vankalla kokemuksella. Meillä on välityksessä kaikki toimitilat ja tiedämme niiden alustavat vuokratasot.
Tehtävämme on tehdä toimitilahaustanne onnistunutta ja helppoa. Saamme palkkiomme kiinteistönomistajalta, joten sinulle palvelumme on täysin maksuton. Jos kiinnostuit, ota yhteyttä sähköpostitse osoitteeseen vuokraus@croisette.fi tai soita numeroon +358 4 00585857.
Rakennus sijaitsee Kehä III:n vieressä, lähellä Vihdintien liittymää.
Erottajankatu 5 A 6, 00130 Helsinki
Croisette Vuokraus

-
Croisette Real Estate Partner