Uutta modernia varastotilaa yhteensä 3300 m2, mistä 2665 m2 sijoittuu 1. kerrokseen ja 635 m2 parvivaraston tilaan, varaston vapaa korkeus on 12 m ja parvivarastolla 6 m. Varastotilassa on 4 lastaustaskua ja lisäksi 2 nosto-oviaukkoa jätepuristimia varten, lisäksi tilaan on sisääajoluiska korkealla nosto-ovella. Varastossa led-valaisimet.
Parhaiden yhteyksien keskellä Vanhan Porvoontien varrella, Vantaan Hakkilassa. Kiinteistö sijaitsee keskellä Vantaan Akseli-logistiikka-aluetta. Toimistorakennuksessa on saneerattu lounasruokala ja hienot 7. kerroksen saunatilat uima-altaineen. Tämän kohteen omistaa Logicor Oy.
Lisätietoja numerosta 020 7290 710. Lisää kohteita osoitteessa www.premises.fi.
Kohteella ei ole lain edellyttämää energiatodistusta tai energialuokka ei tiedossa.Kerros: 1
Sijainti lentoaseman ja Vuosaaren sataman puolivälissä sekä Lahden moottoritien ja Kehä III:en läheisyys tekevät Honkatalosta loistavasti toimivan logistiikkakeskuksen. Linja-auto pysäkki on aivan kiinteistön tuntumassa.
Puh.
Vantaankoskentie 14
01670 VANTAA
Hakkila, Vantaa

CRE PREMISES