Kolmannen kerroksen hyväkuntoinen toimistotila normaalia korkeammalla huonekorkeudella. Tilaa voidaan myös laajentaa ja luoda yhteys tavarahissiin. Ilmoituksen kuvat ovat esimerkkikuvia kiinteistön muista tiloista eivätkä vastaa juuri tätä tilaa. Vallilan Akselina nyt tunnettava kiinteistö syntyi vuonna 1939 kun Oy Autokorirakenne Ab vaihtoi omistajaa ja sen tehdas siirtyy Sörnäisten Panimotieltä uusiin tiloihin Vallilan Lemuntielle. Akselin & Elinan tiloissa yhdistyvät kiehtovalla tavalla mennyt, nykyisyys ja tuleva.
Me Croisettella autamme teitä löytämään teille parhaat tilat! Olemme puolueettomia asiantuntijoita ja tunnemme toimitilamarkkinat, talot sekä tilat vankalla kokemuksella. Meillä on välityksessä kaikki toimitilat ja tiedämme niiden alustavat vuokratasot.
Tehtävämme on tehdä toimitilahaustanne onnistunut ja helppo. Saamme palkkiomme kiinteistönomistajalta, joten sinulle palvelumme on täysin maksuton.

Vallila tarjoaa trendikkään ympäristön työskentelylle. Entinen teollisuusalue on rakentunut nuorekkaaksi toimistoalueeksi erinomaisilla palveluilla ja kulkuyhteyksillä.
Erottajankatu 5 A 6, 00130 Helsinki
Croisette Vuokraus
Vallila, Helsinki

-
Croisette Real Estate Partner