Vuokrataan 460 m2 toimistotilaa hyvältä paikalta Jyväskylän keskustasta, Vapaudenkadulta. Toisen kerroksen toimistotiloissa on 15 työhuonetta, joiden koko vaihtelee välillä 11,5 - 36 m2. Kolme neuvotteluhuonetta, joissa on tilaa 2-22 henkilölle. Sen lisäksi kokonaisuuteen kuuluu keittokomero sekä 2 kpl WC. Tiloissa on myös kaksi varastoa (2 x 3,5 m2). Lisäksi parveke vanhan pappilan suuntaan.
Kiinteistöön on esteetön kulku ja mahdollisuus vuokrata autopaikkoja vapaan tilanteen mukaan. Toimistotilojen ikkunat ovat Vapaudenkadulle ja Jyväsjärven suuntaan. Koneellinen, jäähdyttävä ilmanvaihto. Vuokrataan ensisijaisesti yhdelle käyttäjälle, mutta jakamisesta voidaan neuvotella. Siistiä / peruskuntoista toimistotilaa, jota voidaan remontoida ja muokata käyttäjän tarpeiden mukaan. Tiloihin kulku ja käyttö 24/7. Kiinteistössä on myös hissi.

Keskeinen sijainti Jyväskylän keskustassa, Kirkkopuiston kulmalla.
Bussipysäkki Pääkirjaston edessä, alle 100m päässä.
Rautatieasemalle matkaa noin 900 metriä
Mahdollisuus vuokrata autopaikkoja
Kauppakatu 18 C 26, 40100 Jyväskylä
Henri Kumpulainen
Puh.
henri.kumpulainen@aveon.fi
Olemme kiinteistöliiketoiminnan asiantuntija, joka toimii yrittäjämäisesti neuvonantajana kiinteistökaupoissa, toimitilavälittämisessä sekä kiinteistökehityksessä.
Asiakkaitamme ovat kotimaiset ja ulkomaiset kiinteistönomistajat, -sijoittajat sekä tilojen käyttäjät kaikkialla Suomessa.
Jyväskylä

Aveon Real Estate Oy